FAQ


Mohu jezdit na Greaser jako na normálním kole?

ANO! Náš Greaser je vybaven vysoce kvalitním systémem Shimano ™ 7 Speed, takže i když byste měli vybitou baterii, můžete jezdit na Greaser stejně jako běžném kole. Je jen na vás kdy využijete i elektrický pohon kola.

Jak mohu dobíjet baterii v Greaser a jak dlouho to trvá?

Greaser je dodáván s vlastní lithium-iontovou nabíječkou, tato nabíječka se připojuje do zásuvky v domácnosti 230V a následně se připojuje k nabíjecímu portu Greaser, který se nachází pod zásobníkem akumulátoru.

Úplné nabití baterie Greaser trvá přibližně 4 hodiny.

Jaká je nejvyšší cestovní rychlost?

Z výrobního závodu je Greaser přednastaven na dosažení maximální rychlosti 25 km / h(za pomoci elektromotoru), aby vyhovoval certifikaci EN15194.

Jaká je životnost lithium-iontová baterie v Greaser než bude potřebná výměna?

Naše baterie Samsung ™ mají více než 500 nabíjecích cyklů! To se rovná přibližně 25 000 km celkové jízdy na baterii za předpokladu, že se o ni postaráte.

 NIKDY nepoužívejte jinou nabíječku akumulátorů jako nabíječku dodávanou s elektrokolem Greaser a NIKDY nevybíjejte baterii za hranici automatického vypínání.

Mohu na kole Greaser jezdit v dešti?

Greaser je odolný vůči vodě, což znamená, že projet přes malou louži nebo při slabém dešti je OK, avšak pokud je to možné, je vhodné vyhnout se jízdě v silném dešti. Přestože motor a baterie mají IP65, poškození vodou nikdy není kryto zárukou. Kolo je vybaven plnohodnotnými blatníky na předním i zadním kole.

Nemůžeme říct  "Ano", je to 100% odolné vůči vodě.  Protože potom se  vždy najde člověk, který usoudí, že bude jezdit ve vodě, aby to na YouTube vypadalo super.